A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Muzikë Ilahi Shqip

:: Më Të Klikuarit e Javës

Ai ishte këngëtar mjaft i njohur nga Shkupi, i cili me disa prej albumeve te tija para disa vitesh ka korrur suksese te mëdha deri atë ditë kur ai ven...
Nusret Kurtishi i lindur në një familje me hafizlerë dhe hoxhallarë, këndimin e ilahive siç janë tash më të njohura në opinion i fillojë që nga viti 1...
U rrit në frymën islame bashkë me familjen në vendlindjen e tij. Si fëmijë ishte i pasionuar pas artit dhe krijimtarisë letrare, i cili këndonte dhe s...
Në vitin 2015, Xhet Salihi publikon albumin "Vikendi" Më datë 28 Prill 2016, Xhet Salihi publikon videoklipin "Ela", në bashkëpunim me Mc Qoppa. ...
Ish solisti kryesor i grupit të famshëm mitrovicas TNT ka kohë që nuk këndon më muzikë rok. Ishte në kulmin e karrierës së tij prej këngëtari të sukse...
Në vitin 2004, Mensur Kadriu publikon albumin "Ti Pran Meje". Në vitin 2005, Mensur Kadriu publikon albumin "Kush Je Ti". Në vitin 2006, Mensur ...
Nisret Krasniqi lindi në vitin ne Kosove, por jeton në qytetin e Bernit ne Zvicer. I njohur si ilahist që këndon pa instrumente muzikore (ilahi). Ai n...
Ne vendlindje kreu shkollen fillore. Per arsye ekonomike nuk pati mundesi te vazhdoje me lart. Me muzike filloi te meret qysh ne moshen 13 vjecare me ...
Në Qershor 2005, Kabil Keça merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Genjeshtare". Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Th'rret Ezan...
Rrjedh prej nje Familje Kercovare 4 antareshe. Safet Rizaj eshte djali i Hamide Rizaj nga Kosova dhe Milaim Rizaj nga Kercova afer fshatit Trapqindol...
Më datë 15 Maj 2017, Argjenda Selimi publikon videoklipin "Ne Po Ndahemi". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Av...
Më datë 11 Mars 2014, Egzon Abazi publikon videoklipin "I Varfer". Më datë 30 Qershor 2015, Egzon Abazi publikon videoklipin "Mëkatar". Teksti u sh...
Më datë 2 Shkurt 2018, Halil Kastrati publikon videoklipin "Zgjate Doren E Rahmetit". Më datë 31 Mars 2018, Halil Kastrati publikon videoklipin "Bi...
Menduh Allajbeg ka perfunduar shkollen fillore "Emin Duraku" ne Prizren. Kurse tani vijon ne shkollen e mesme "Medreseja Alauddin" Prizren. Babai i ka...
Në moshën 6 vjeçare ka nisur ta mëson leximin e Kuranit në Xhamin e Amdi Pasha në Shkup. Në vitin 2009 e e fërfundojë Hatmen e tij të parë të Kuranit....
Më datë 16 Qershor 2017, Uvejs Haxhi publikon videoklipin "Loti I Pastër"....
Më datë 29 Maj 2017, Den Hasanaj publikon videoklipin "Ose Ti Ose Unë". Më datë 3 Shkurt 2018, Den Hasanaj & Murat Shala publikojnë videoklipin "Rr...
Më datë 19 Prill 2016, Orhan Mustafa publikon videoklipin "Ah Met Nem Nena", në bashkëpunim me Bujar Ramadani. Më datë 12 Nëntor 2016, Bujar Ramada...
Më datë 25 Shkurt 2016, Rufat Saliji & Mevludin Ajredini publikojnë videoklipin "Malli I Babës". Më datë 3 Prill 2016, Mevludin Ajredini publikon v...
Më datë 9 Qershor 2017, Emran Bellani publikon videoklipin "Bukuria E Namazit". Muzika e këngës u punua nga Adem Ramadani, teksti u shkrua nga Adem Ra...

:: TOP 100

» Renditja e Plotë »


:: VideoKlipe Shqip

» Renditja e Plotë »

:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019