Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudi - Jam Si Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

aha
Jam si jam (3x)
jam si jam ti e di si jam..jam si jam un zemer vetem ty te kam (2x)
je si je un e di si je,jam e jotja te pranoj si je(2x)
te dashurat e mija per sa kohe i kam pasur un i kam respektuar ato asnjera smund ta thojn nje fjal t keqe per mua..Dashuri i dhash dashuri m dhuruan..cdo minut e shijuam ..un dhe e dashura ime aktuale ne nje marredhenie ideale me situata paradksale por per ne ato jan situata mese normale
po jetoj dit t bukra se ty te kam n krah..ate cka ma dhe ti asnjeri sma dha..sa te pash te thash q kam nevoj per nje si puna jote ne u hapem njeri-tjetrit se edhe un jam vajz prej Shkodre..ky esht i dashuri im dhe per mu tjeter nuk ka ..eti provon me ma sha tq* ropt jam gati me t vra..provo me ma [rek Rudin thuji lamtumir kesaj jete jam vajz e par e me seder n emer..se ti po mpreke rudin mke prek n zemer...shpirt sa te dua ne naten e gjat..katastrof ne krevat ashu si per nat..seks deri ne mengjes se edhepo ike ti un prap me ankth do te pres..se ty te kam cfar dua te ty un gjej cfar dua ska mashkull tjeter qe te me bind mua..zemer je i papar me ty jam e pandar tani n ket rast te du ma fort se kurr ma par ..
jam si jam ti e di si jam
jam si jam un vetem ty te kam (2)
je si je un e di si je
jam e jotja te pranoj si je(2)
me pelqen e dashura ime se di t me kuptoj te me tratoj t me degjoj se di t veproj..zemer sonte mos me prit se do kthehem von do jem me cunat jasht te jet ne stilin ton,..sfiden me alkolin ashu si gjithmon dhe pse humbasim ne vazhdojm insistojme ..un e di sa her jam kthyer i pir ne te gdhir ..me kujtohet kur te gjeja shtrir e ti me puthje ngrohtpa i hapur syt mir ..caste kenaqsie disa moemnte nostalgjie vrapojne ne mendjen time dhe un mberthehem ne minuta vetmie se di cjka rezervuar fati jetoj sikur cdo memonet historia jon kaq e pati ..sido qe te jet un do ta them perball se nje vjz si ty sot takohet rrall ..dhe per nje oresikur t largohem un per ty do ndjej mall ..nuk ka rendesi me sa kurva me sheh verdall ti kur me do me ke perball mjafton nje telefonat un do t jem aty per ty ne cdo situat ne dit ose ne nat un per ty jam gati per sherre kjo eshte e dashura ime eshte seksi dhe gangstere,,.,
te them ty mos i fol te them ty mos e zgjhat por ti ben sikur nuksheh dhe mendja te rri pas tye them ty mos i fol te them ty mos e zgjat po ti ben sikur nuk sheh dhe mendja te rri pas...
Rudi
Publikimi: 18/11/2009


Rudi - Jam Si Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Si Jam".
3. Video është e këngës "Jam Si Jam", por nuk këndohet nga Rudi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rudi:


Komente 0