Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudina Delia - Tek Ti Gjeta Dashurine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Larg si nje rreze ne agim
E sjell bashk me veti ngrohtesine
E lash prapa une vetmine
E gjeta te ti dashurine
Sa here vjen ti me ndriqon
Shpirtin tim ti e zbulon
Embelsisht ti boten time e rrotullon

Ref..
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rri
Dhe sdo te ndal jooo
Se drita ime je veq tii
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rrin
Dhe sdo te ndal jooo
Nese larg meje shkon ti

MOS ME HARRO
MOS ME HARRO

Eja,eja pran meje mos vono
Se koha iken nuk te fal
Fytyren tende sa e shoh
Ta dish ta dish zemra per ty ndal
Sa here vjen ti me ndriqon
Shpirtin tim ti e zbulon
Embelsisht ti boten time e rrotullon

Ref..
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rri
Dhe sdo te ndal jooo
Se drita ime je veq tii
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rri
Dhe sdo te ndal jooo
Nese larg meje shkon
MOS ME HARRO

Sa here ti vjen e me ndriqon
Sa here ti vjen e me ndriqon
Shpirtin tim ti e zbulon
Shpirtin tim ti e zbulon

Ref..
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rri
Dhe sdo te ndal jooo
Se drita ime je veq tii
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rrin
Dhe sdo te ndal jooo
SE TEK TI UNE GJETA DASHURINE..


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rudina Delia - Tek Ti Gjeta Dashurine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tek Ti Gjeta Dashurine".
3. Video është e këngës "Tek Ti Gjeta Dashurine", por nuk këndohet nga Rudina Delia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rudina Delia:


Komente 0