Më mbaj mend (për 1 muaj)

RXS - Besa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

RXS

Komente

Asnjë Koment

14/05/2020

2020-05-14T17:09:47+00:00


"Besa" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga RXS.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga RXS i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Grupi Mjellma. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti pse i harrove,
kenget qe ti kendova
letrat qe ti shkrova ,
vjershate qe ti lexova?

Refren
Do ta thej kitaren
qe kurr mos te kendoje,
do ti shkyej letrat qe mos ti lexoje..
Besa o Besa
ku lae besen qe ma dhe,
sa shpejt e harrove puthjen e pare.

Version 2
Tere jeten time
per ty kam kenduar
gjitha kenget e mija
ty ti kam kushtuar .2x

Refren
Do ta thej kitaren
qe kurr mos te kendoje,
do ti shkyej letrat qe mos ti lexoje
Besa o Besa
ku lae besen qe ma dhe,
sa shpejt e harrove puthjen e pare.Më Shumë Këngë Nga RXS:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet