A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ryva Kajtazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  384
  • Vendlindja:
  • Podujevë (Besianë) 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ryva Kajtazi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Një vajzë modeste dhe mjaft e shoqërueshme, fama nuk e ka ndryshuar aspak edhe pse karakterizohet si një artiste e vërtetë dhe e pëlqyer shumë nga publiku kosovar. Këto epitete i përkasin këngëtares së mirënjohur Ryva Kajtazi e cila gëzon një mirënjohje të madhe si në estradën kosovare ashtu edhe në diasporë. Këngëtarja që njëkohësisht është edhe aktore e njeh skenën, e zotëron atë, e ndjen këngën duke kultivuar një shije të re tek audienca. Me z...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtare e grupit

Hana Band

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Hipnotizon (2010)

Barnatorja (2009)

Pranoje (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Për Ty Flas
Santorini
Mos Harro
Dalim Sonte
Kur Dua
Te Kam Prane
Hajde Zemër
Krejt Kena Mi Bo
Duhemi
Ne Mendjen Time


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Gjyste Vulaj

Adelina Ismaili

Kaltrina Selimi

Yllka Kuqi

Aferdita Demaku

Edona Llalloshi

Leonora Jakupi

Genta Ismajli

Arta Bajrami

Zanfina


Tags: Ryva Kajtazi, Riva Kajtazi, Ryva, Ryvakajtazi, Rryva Kajtazi

Ryva Kajtazi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019