A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Ryva Kajtazi - E Teta E Verteta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Barnatorja"


nananina ninaa dashni e shtata sa perfundoi
me duar te thata jam e pranoj
puthje tverteta mu duken si loj
mbeta e shkreta me gishta ne goj
dy mije e shtata si erdhe e shkoi
fat un nuk pata te dashuroj
me mbet e shkreta veq te shpresoj
dy mije e teta kete ta ndryshoj

Ref:ooooo e teta e verteta
ooooo me nuk dot gaboj
ooooo se po e zateta
ooooo me nuk e leshoj(2x)

Dashni e shtata me sa kuptoi
nga une e ngrata kapitulloi
nje tungjatjeta shtrejt me kushtoi
se pershendeta tjetrin ai shkoi
dy mije e shtata para kaloi
e mpreht si shpata me gjunjezoi
me mbet e shkreta te insistoj
dy mije e teta kete ta ndryshoj

Ref 3:ooooo e teta e vreteta
ooooo me nuk dot gaboj
ooooo se po e zateta
ooooo me nuk e leshoj(2x)


Ky tekst u dërgua nga Nora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019