Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ryva Kajtazi - Ma Thuaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Video Art

Këngë e albumit:

"Barnatorja"

Këngë e albumit:

"Hipnotizon"

Komente

Asnjë Koment

03/12/2007

2007-12-03T19:27:14+00:00nese neser nuk do jemi te
dy e kam problem , ne momentin
jam shum mir me ty kenaqsi dot'kem
ti më fal veq ndjen te me mbash ti praan,
ti më ke me nxis smundem qe te kaam

ref:më thuaj perseri, ma thuaj fjalën
me te bukur qe di ti
me fol edhe nje her dhe me qo
ne neje tieter atmosfer.

ref:ma thuaj perseri ma thuaj
fjalen vetem ashtu sic di ti
e thuaj nje fjal kott
thuaj djalo te me qosh ne tieter bot

ti me fal veq ndjen te me mbash ti praan
ti me ke me nxis qmendem
qe te kaam

ref:më thuaj perseri, ma thuaj fjalën
me te bukur qe di ti
më fol edhe nje her dhe me qo
ne një tjeter atmosferë.

ref:ma thuaj perseri ma thuaj
fjalen vetem ashtu siq di ti
e thuaj nje fjal kotë
thuaj djalo te me qosh ne tieter botë


Ky tekst u dërgua nga Entrita
Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet