Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ryva Kajtazi - Syte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/02/2009

2009-02-10T13:56:17heren e pare kur kemi dalur shum koh pata pritur ti je ja qe me ke pelqyer dhe kete eke ditur tash kam nevoj dashurin qe endjej ta tregoj ta tregoj sdua me ta genjej veten dua ta tregoj te verteten smundem ni minut meshty nese sjam me ty heren epar kur kemi dalur syt ti kam lexuar asgje mes hum neket bot nukam deshiruar tash kam nevoj dashurin qe endjej tatregoj sdua me ta genjej veten dua ta tregoj te verteten nj minut smundem me shty nese sjam me ty


Ky tekst u dërgua nga  ilirjana
Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:

Më Shumë...