Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ryva Kajtazi - Neper Shtratin Tend  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

Video Art

Këngë e albumit:

"Barnatorja"

Këngë e albumit:

"Hipnotizon"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Mos bo me vetull,
diku ne sqetull ,
mbaje te fsheht endrren qe e ke
pa kushtezime
se jeta ime
nuk shtrihet pran atyre qe si ndjen
boss i te tjereve (tjerve eyyy)
por boss i zemres sime s'jee

REF :
Nese duhet neper therra do te kaloj do te kaloj do te kaloj
por mbi shtratin tend une kurr nuk do te mbaroj sdo te mbaroj
sikur ndonje tjeter
nese rolin tim mbi dhe vet duhet ta gjej , do ta gjej , do ta gjej
neper shtratin tend une kurr sdo te kapercej s'kapercej eshte metod e vjeter

Se ti je mashkull,e une jam femer,qe nga Adami Eva une te njoh , kujdes me fjalet , kujdes me vepra , pa dokument kufirin mos kalo
po si te tjereve ( tjereve heee )
por pos i zemres sime s'jee

REF :
Nese duhet neper therra do te kaloj do te kaloj do te kaloj
por mbi shtratin tend une kurr nuk do te mbaroj sdo te mbaroj
sikur ndonje tjeter
nese rolin tim mbi dhe vet duhet ta gjej , do ta gjej , do ta gjej
neper shtratin tend une kurr sdo te kapercej s'kapercej eshte metod e vjeter
Neper shtratin tend,sdo te kaloj naper shtratin sdo te kaloj 2x


Ky tekst u dërgua nga Xmanuellx   armend99
Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet