A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ryva Kajtazi - Veq Ty T'du


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2008

2008-12-19T19:38:08

Ooo..
Nuk di se qka t`them
Ooo..
Ti je shpriti jemm .
Koha me ty
kthehet n´magji!
Nuk dua, nuk dua..
t`zgjohem nëse je ëndërr!
Kam pritur shum gjatë..ëh!
s`kam besu se do t`ja dal
Ti më pushtonn..
Gjithqka e ndrron..
me ty as asgjë s`është njejtë
T`lutemm Besso!

Reff:
Në mendjen time
Ti je i vetmii .
Në mendjen time
ti je i vetmii .
Qëndro me mu
veq ty të du!
Qëndro me mu
veq ty të du!

Në mendjen time
Ti je i vetmii .
Në mendjen time
ti je i vetmii .
Qëndro me mu
veq ty të du!
Qëndro me mu, me mu
veq ty të du!

Ooo..
Nuk di se qka t`them
Ooo..
Ti je shpriti jemm .
Koha me ty
kthehet n´magji!
Nuk dua, nuk dua..
t`zgjohem nëse je ëndërr!
Kam pritur shum gjatë..ëh!
s`kam besu se do t`ja dal
Ti më pushtonn..
Gjithqka e ndrron..
me ty as asgjë s`është njejtë
T`lutemm Besso!

Reff: 2x
Në mendjen time
Ti je i vetmii .
Në mendjen time
ti je i vetmii .
Qëndro me mu
veq ty të du!
Qëndro me mu
veq ty të du!

Në mendjen time
Ti je i vetmii .
Në mendjen time
ti je i vetmii .
Qëndro me mu
veq ty të du!
Qëndro me mu, me mu
veq ty të du!

Uuuu!


Ky tekst u dërgua nga  Fortesa   Linn`a
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019