A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ryva Kajtazi - Nata


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  51

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2012

2012-08-12T10:42:27

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Don Arbas

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012


Shpejt me mori naattaa
vapa me kaplooj
sado te jet shansa
sonte ta takooj
dhe me ty t'bashkohem
te te kem kete nate
koha let stopohet
...... pa afat

Ref:
ooooo nata eshte e gjaate
do luajm ne kete vap
do te luaj sa te zgjas kjo nate
sa te kem ty ngat

Sdi a te merzitem kur percjell ritmin tend
gjith me ty kaloj kohe
dhe nuk e dua askend
dhe me ty t'bashkohem
te te kem kete nate
koha let stopohet
.......pa afat

Ref:(2x)
ooooo nata eshte e gjaate
do luajm ne kete vap
do te luaj sa te zgjas kjo nate
sa te kem ty ngat


Ky tekst u dërgua nga Aidda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019