Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ryva Kajtazi - Na Dy Jena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Dy Jena".
3. Video është e këngës "Na Dy Jena", por nuk këndohet nga Ryva Kajtazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ryva Kajtazi - Na Dy Jena  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  23

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

Urban Graphics

Komente

3 🔥

14/09/2014

2014-09-14T14:20:56+00:00Na dy jena
na dy jena(x4)

se frymen ti ti ma ndale
jeten ti ti ma fale
tani me ty dua te dale
s'dua tjeter

ndalu zemra jem
diçka dua te them
fjalet sun po i mas
dicka ne mendjen time rri
por smund ta flas

sdua te mendoj
diqka per ne te dy
qe sdo tekziztojm
jo pa ty jo pa ty
smundem te jetoj

na dy jena
na dy jena(x2)

se frymen ti ti ma ndale
jeten ti ti ma fale
tani me ty dua te dale
sdua un tjeter

Muzika: Zzap And Chriss
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)
Orkestrimi: Zzap And Chriss
Video Produksioni: Urban Graphics

Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet