Më mbaj mend (për 1 muaj)

RZON & Dafina Zeqiri - Fuxk You Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  13

Fuck you
Qe sa here tu gabu
Lidhja ka mbaru
Ani ani o per mu
Fuck you
Kur e pate nuk e ruve
Vet em lshove prej durve
Ke dit me lon veq Sheja sheja
me ta thon zakoni o
Njerz si ti si cmoj jo
Njerzts i un sen i gjen jo
Nje si un
Kejt me vet dije tash shko veten tane
(Ijjee)
Fuck u
Vazhdoje pa mu ku e ke lon ti
Pa vlejt fjalet qe ike thon ti
Okej kallzo kush je e ty kush tka faaj
Edhe niher e vertetove
Dashnin tem se meritove
Fuck uuu
Qe sa here tu gabu ani ani o permu
Fuck u kan e pate nuk e ruve
Vet en shlove prej durve
N.h


Ky tekst u dërgua nga nexhmije huneliRZON & Dafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/06/2023
Muzika: Dafina Zeqiri & Elinel
Teksti: Dafina Zeqiri & Elinel
Orkestrimi: RZON & Egzon Mjeku
Produksioni: RZON
Video Produksioni: Gargia


RZON & Dafina Zeqiri - Fuxk You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuxk You".
3. Video është e këngës "Fuxk You", por nuk këndohet nga RZON & Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga RZON:


Komente 0