Më mbaj mend (për 1 muaj)

S4MM - I Njoh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Per cfar kile je tu fol
Shpija madhe pina bor
Vi ta rrehi ty krejt ekipen pam pam pam
Hiken gishti pi n dor
O valla valla valla un t njoh shum mir
Ma pussy pussy se ti ska bir
Kujt pi bon filma
Kallxoni se ka dek komerci
Tu nejt me bigin e mcova shqipen
Tu fol letrarce shokve va teshi veshin
I rond o be sllengi gengi
Knej ka na t marin t cojn te vendi
Sduhet mo benxhi bentley
I njoh be mir sbojn sen vec folin kot naper
Kong alalu alalu kta shiten lir sfolim mo
Tash e tutje ka komt aj aj aj

A e din se hic nuk t do be ty be parja
A e din se hic nuk t do be ty be parja

Skom pun n polici cfar grasi un grasin se pi
G-ja vogel tu fol per raci po kallxon drog
More je fmi po po don problem,sta mban ty xhepi,shum i ult G-tka ra buxheti,

Ky tekst u dërgua nga 8ova4life


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/12/2016


S4MM - I Njoh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Njoh".
3. Video është e këngës "I Njoh", por nuk këndohet nga S4MM.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga S4MM:


Komente 0