A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

S4MM - Mad Ting


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  44

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/03/2018

2018-03-04T16:51:42

Tash pe kuptoj pse mkan inat,
Se nuk kan shanca per mu kap,
Deri dje spate koh me mu mu marr,
Tash na ka dhez s4mm-i e po dojn mem disirat.

(Shit) Vallah, hajt pak paj jallah,
Fucked up fama tu bertit kejt salla,
Te na nuk ka Montana,
Jena kejt n kam po qe t q... nana.

Dikur kem shit veq drog,
Tash po shesem text,
Na ka ra puna pahiri,
Shawty big booty shum cop,
Tu ja dhon veq n jog,
E pe don Samirin.

Courus:
On a Mad thing,
Ja bojn S4mm-i on a Mad thing,
Kta po folin po skan sen bi**h,
Po thot o real amo rren bi**h,
Ay,ay ja bojn S4mm-i on a Mad Thing,
Baby on a Mad thing,
Kta po folin po skan sen bi**h,
Pash real amo rren bi**h.
A,a on a Mad thing.

Second Verse:
Sjom Bruce Lee as bokser,
Veq met nxon ta boj terr,
E kta po keqkuptojn,
Se kur keq i zojm i perzijn si mikser.

Hey, Hajde boma hi
Hajde boma hi bre,
Hajde gjoma bre ni pik t dopt,
Hajde, hajde se pe shohum kush po kesh,
Kur ki me met si Baby G tu thon: (Ma kan shti block-un).

Haha, Sdi me shkatrru kariera,
Une shkatrroj ftyra,
Veq kur t hi ka dera bi**h,
Kom ardh mi marr te tonat
Per me bo miliona,
N cdo 3 mnyra snitch.

Courus:
On a Mad thing,
Ja bojn S4mm-i on a Mad thing,
Kta po folin po skan sen bi**h,
Po thot o real amo rren bi**h,
Ay,ay ja bojn S4mm-i on a Mad Thing,
Baby on a Mad thing,
Kta po folin po skan sen bi**h,
Pash real amo rren bi**h.
A,a on a Mad thing.

This song is fayyaaa


Lyrics submited by Adrijole-Cards (3)

2018-03-11 12:23:07
(Shit) Vallah, hajt pak paj jallah,
Fucked up fama tu bertit kejt salla,
Te na nuk ka Montana,
Jena kejt n kam po qe t q... nana.
U krijua nga DemBoy 2018-03-07 17:03:16
Tash pe kuptoj pse mkan inat,
Se nuk kan shanca per mu kap,
Deri dje spate koh me mu mu marr,
Tash na ka dhez s4mm-i e
Pp dojn mem disirat.
2018-03-07 03:57:11
Haha, Sdi me shkatrru kariera,
Une shkatrroj ftyra,
Veq kur t hi ka dera bi**h,
Kom ardh mi marr te tonat
Per me bo miliona,
N cdo 3 mnyra snitch.

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018