A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

S4MM - Mamacita


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  68

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

19/05/2019

2019-05-19T19:32:31

VERSE 1:
Zemrën tën e ni pe larg
Hajde afrohu ma ngat
Se nashta sot unë kam fat
Me ma dhën për 1 jet, jo 1 nat
(Yee)
E nëse t'thirri për me dal
A ka naj njo që na nal
E do sekonda me mi fal
Ti kisha thën edhe do fjalë

CHORUS 2x:
Mamacita
Ti p'i çmend
Edhe s'ta nin për askon
E unë rrugve u rrita
Tu ngajt mas teje
Si me ngajt për 1 milion

REFRAIN:
Zemër kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat
Kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat

BRIDGE 2x:
Për kën e ruan at zemrën?
Për kën e ruan at zemrën?
Bjema tënen merre temën
Bjere tënden merre temën

VERSE 2:
Bjere tënden merre temën
Se unë te ti e maj mendjën
Me ato sy ma more zemrën (2x)
Shawty po duket si Rihanna
E do me pi columbiana
Do me vesh Dolce Gabbana
E thirri [Que Melero Mamá]?

REFRAIN:
Zemër kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat
Kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat

BRIDGE:
Për kën e ruan at zemrën?
Për kën e ruan at zemrën?
Bjema tënen merre temën
Bjere tënden merre temën

CHORUS 2:
Mamacita
Ti p'i çmend
Edhe s'ta nin për askon
E unë rrugve u rrita
Tu ngajt mas teje
Si me ngajt për 1 milion
2x


Ky tekst u dërgua nga Nis Cara   HipHop1   Albafi23Kartolina (5)

2019-05-24 14:26:14
Zemren tone e ni pi larg
Hajde afrohu ma ngat
2019-05-23 09:53:05
Bjere tonen, merre temen 
Se un te ti e maj menen 
Me ato sy ma more zemren
2019-05-21 23:17:35
Shawty po duket si Rihanna
E do me pi Columbiana
Do me vesh Dolce Gabana
E thirri: Te Quiero Mama!
2019-05-21 23:12:15
Zemër kallxom
A ma jep ton jetën
E jo veq për 1 nat
Ti m'bon mu
me hup kejt veten
Me ty mu përshtat
2019-05-20 09:31:13
E nëse t'thirri për me dal
A ka naj njo që na nal
E do sekonda me mi fal
Ti kisha thon edhe do fjalë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019