A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

S4MM - E Preferume


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/06/2019

2019-06-22T18:27:42

Këngë e albumit:

"Week Of The Legend Ep"


Ref.
U kon e shkrume me jetu high
E preferume mu kan si na
E preferume e preferume
E preferume e preferume X2

Pi sot e tutje veq me i rre
Se sum kan dasht para fames
Qata për kta jam ba Terre
Se sum kan fol para pares
Po thot O star
Po ti ski gajre
Jo t'i as drit sun bon
Ma shum se hija jem
Cuz Bitch
Skom mene me lshu ven
1 dit t'i ki mu vrejt
Kurr S4MM vet e le

--Krejt ekipa hustle Jon tu mbledh me conta
Paret dalin xhiro se prap kthehen te na
Hala trappiratim nuk na del as koha
E shokt punojn miliona nuk po lujn me centa--

Ref.
U kon e shkrume me jetu high
E preferume mu kan si na
E preferume e preferume
E preferume e preferume X2

Naten nrugtim e kem orarin
Te na paret nuk vin me tparin
Se jetoj high pa e pi barin
Qato kur thojn kur ta jep Zoti
Nalt a posht kurr sun e marrin
MotherFucker kjo O Gang na s'i thojna sigurim
Le tjet msim per kta repera un jom smunja pa shërim
Jon tu m'permend nintervista:

"-Nuk e kuptoj vlla nuk di çka fol.A pe din?
-cka?
-S4mm se kuptoj absolut nuk e di çka thot "
Qashtu jan msu kto minipidha fol për S4MM del ntoplista
Aaah Yee Fundja

--Kejt ekipa hustle Jon tu mbledh me conta
Paret dalin nxhiro se prap kthehen te na
Hala trappiratim nuk na del as koha
E shokt punojn miliona nuk po lujn me centa --

.Ref.
U kon e shkrume me jetu high
E preferume mu kan si na
E preferume e preferume
E preferume e preferume X2

Un sjom mafi, sjom mafi se lezetavem ntrendafila
Ama muj me ta q* at k***.
Muj me ta lon me tre kopila x2


Ky tekst u dërgua nga D.GKartolina (2)

2019-06-26 22:05:53
U kon e shkrume
Me jetu high
E preferume
Mu kon si na
U krijua nga iteM 2019-06-24 10:50:24
Natën n'rrugtim, e kem orarin
Te na paret nuk vin me t'parin
Se jetoj high pa e pi barin
Qato kur thojn kur ta jep Zoti
Nalt a posht kurr sun e marrin

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019