Më mbaj mend (për 1 muaj)

S9 - Midis Serbis Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


MIDIS SERBIS KU JON TRIMAT E SHQIPNIS
SUN UM NALIN KTO T'SHKIS SE JA Q** ROPT E SHPIS
LUFT PO DON ME NIS CONU BURRAT E SHQIPNIS
KEJT GJAKUN NJESOJ PREJ TROPOJE NE MITROVIC
S9
Publikimi: 25/11/2022


S9 - Midis Serbis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Midis Serbis".
3. Video është e këngës "Midis Serbis", por nuk këndohet nga S9.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0