Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabah Trashani - Potpuri (I Pa Pasun / Prej Zotit)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/02/2019

2019-02-26T07:13:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (I Pa Pasun / Prej Zotit)" kënduar nga Sabah Trashani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sabah Trashani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sabah Trashani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet