Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Fshehtesia (I Pa Drejte) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Nuk e di si paske mujt
Prej meje fshehtsin me rujt
Pse sma the kurr te verteten
Se mua mke dasht gjith jeten
E kuptova me ne fund
Se ne zemer me ke pas
A sikur ta kisha dit asgje ne jete Skisha dasht

E pa drejt e pa drejt
U tregove ne ket jet
E padrejt ti paske qen
Si je fsheh prej zemres tem
Cilin rrug ta zgjedhim tasht
Une e ti qe sjemi bashk
Tani qe e di t'verteten
M'vrave mu e vrave veten

E pa drejt E pa drejt u tregove ne ket jet

M'thuaj zemer si ke mujt
Prej meje fshehtsine me rujt
Pse sma the kurr te verteten
Se mua m'ke dasht gjith jeten
E kuptova me ne fund
Se ne zemer me ke pas
Por sikur ta kisha dit
Asgje ne jet skisha dasht


Ky tekst u dërgua nga  Princess01

Sabri Fejzullahu - Fshehtesia (I Pa Drejte)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fshehtesia (I Pa Drejte)".
3. Video është e këngës "Fshehtesia (I Pa Drejte)", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0