Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu & Adelina Ismaili - Me Sabah Kendon Bilbili Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ne saba kendon bilbili x2

Gonxhe çeli trandafili x2

Trandafili ne saksi e x2

Se ne ty kam zane dashni e x2

O ti djale i pa martu e x2

Shit sahatin merem mu e x2

...

Trendafili plot me vese x2

Ja do te marr e ja do te vdes x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Sabri Fejzullahu & Adelina Ismaili - Me Sabah Kendon Bilbili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Sabah Kendon Bilbili".
3. Video është e këngës "Me Sabah Kendon Bilbili", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu & Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0