A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - Ti 2017


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2017

2017-12-01T15:23:24

Lyrics:

2 Step

Music & Arrangement:

Valter Beqo

Video Production:

EMF Creative


Kam besu se vetem ti,
Jeton veq o ne fantazi,
Ai syni i zi,
Ajo buza si qershi,
Ma ka marre, zemren ma ka marre.

Ti ti, ti ti, zemer je mrekulli
Ti ti, ti ti, a e din se tkam dashni
Ti ti, ti ti, zemer je mrekulli
Ti ti, ti ti, a e din se tkam dashni.

Si nje trendafil,
Me mbushe me gezim,
Ti solle pranvere o ne shpirtin tim,
Ai syni i zi,
Ajo buza si qershi,
Ma ka marre, zemren ma ka marre.

Ti ti, ti ti, zemer je mrekulli
Ti ti, ti ti, a e din se tkam dashni
Ti ti, ti ti, zemer je mrekulli
Ti ti, ti ti, a e din se tkam dashni. (x3)


Lyrics submited by Drilon
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018