Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sabri Fejzullahu - Puthja E Fundit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthja E Fundit".
3. Video është e këngës "Puthja E Fundit", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sabri Fejzullahu - Puthja E Fundit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Komente

Asnjë Koment

21/11/2020

2020-11-21T16:52:52+00:00


"Puthja E Fundit" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Sabri Fejzullahu.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Sabri Fejzullahu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Adnan Leka & Marigona - Puthja E Fundit

Ishte hera fundit
puthja asaj nate
lotet qe na shkonin
zemra nuk i mbante

E kishim veshtir
koha po kalonte
dashurin qe patem
askush se kuptonte

reff...(2)

Zemren time e ke ti
si kujtim per dashuri
besoj do ta kesh gjithmone
se e meriton

Sa shum qe u deshtem
shum qka perjetuam
qastet qe ikishim
kurr nuk na mjaftuan

E kishim veshtire koha po kalonte
dashurin qe patem askush se kuptone

Reff(2)

Zemren time e ke ti
si kujtim per dashuri
besoj do ta kesh gjithmone
se e meriton

Lili - Puthja E Fundit

Nje dit rruges tuj kalua
Dy te g'zuar u takuan
Dashurin e filluan
U ben gati meu fejua
Ata prindve i treguan
Jo ata s'kishin pranua
Jo ata s'kishin pranua

Djali e vajza u perqafuan
Lamtumir m'beten vet
Edhe puthja e fudnit
Vajtojn dy shpirta te shkret
Pas pakditesh prinddegjuan
Dy te dashurit kan n'drru jet
Dy te dashurit kan n'drru jet

Kjo dashnia paskaqen sikur zjarri ne xhehnem
Vrau shum zemra la t'lenduar
Gjithmon syt duke lotuar
Hapi varre per dy te ri
M'baroj jeten dhe ket dashni
M'baroj jeten dhe ket dashni..
Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet