Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri, Gili, Sinani, Edona & Teuta - Me Zemer Nga Kosova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Zemer Nga Kosova" kënduar nga Sabri, Gili, Sinani, Edona & Teuta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Sabri Fejzullahu, Gili, Sinan Vllasaliu, Edona Llalloshi & Teuta Selimi
Publikimi: 29/11/2021
Orkestrimi: Miti Geci
0:00 - Gili - Dy Dakika
1:47 - Sabri Fejzullahu - Ec Me Kohen
3:38 - Teuta - Ska Ska
6:33 - Sinan Vllasaliu - Edhe E Bukur Dhe Tradhtare
8:23 - Edona - Poblem Shum Serioz
9:55 - Sabri Fejzullahu - Moj E Mira E BesianësSabri, Gili, Sinani, Edona & Teuta - Me Zemer Nga Kosova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Zemer Nga Kosova".
3. Video është e këngës "Me Zemer Nga Kosova", por nuk këndohet nga Sabri, Gili, Sinani, Edona & Teuta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0