A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22
  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Saelma is a popular singer of Pop music. Ne vitin 2014 ka mbaruar studimet bachelor per Administrim Biznesi ne Universitetin e Tiranes. Ne vitin 2014 fiton burse te plote nga qeveria kineze si studente e ekselences. Ne vitin 2015 mbron gjuhen kineze me rezultate te shkelqyera prane Universitetit te Gjuheve te Huaja ne Pekin. Aktualisht vijon studimet ne Pekin ne Degen Administrim Publik prane Central University for Finance and Economy. Lidhja e saj me boten e spektaklit vijon te jete sh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lola Pink

Elia

Kieda Budini

Inna (Ina Kollçaku)

Sheila Haxhiraj

Anxhela Noti

Orjola Xhemollari

Laura Toska

Adalena Seferi

Selma Bekteshi


Tags: Saelma, Saelma Haka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019