A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Safet Lezaj & Djemte E Mallakastres - I Zoti Shtepise


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/08/2019

2019-08-24T19:15:28

Më Shumë Nga

Djemte E MallakastresNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "I Zoti Shtepise" kënduar nga Safet Lezaj & Djemte E Mallakastres.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "I Zoti Shtepise".
Videoklipi nga Safet Lezaj & Djemte E Mallakastres i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019