A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Safet Rizaj - Medine


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2019

2019-08-13T15:58:52

S'kam besu që vjen kjo ditë
për me udhëtu
Veshur me ihram e me Vëllazni
N'Mekke me shku
Sa shum malli na ka marrë
Qaben me pa

Medine, Medine ty të don
Zemra ime Medine
në Mekke du me shku
uj Zemzemi me shiju,
Me shiju

Vend më t'bukur
Nuk kam pa në këtë dunja
syri m'lotoj prej gëzimit
Qaben kur e kam pa
T'lutem o All-llah ma mundëso
Haxhi me u ba


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019