Tema: Poezi Për Babain

Babai Dhe Nëna

Babai dhe nëna,
janë si dielli e hëna!

- poezi nga Sahit Shala


- Poezia u dërgua nga SahitShala -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  17