A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Babai Dhe Nëna

Babai dhe nëna,
janë si dielli e hëna!

- poem written by Sahit Shala


- Submitted by SahitShala -

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  12

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019