Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sajmir Çili - I Çmendur Nuk Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Rri ulur dhe shikoj teksa ju qeshni
Jo nuk ja vlen te flas me shume
Kur ju prape do me perqeshni

Te vertetat i merr era
Veç genjeshtrat ju terheqin
Ju thoni i çmenduri

Vuajtet pafund sepse jeta s'ju lejoi
Te donit veten
Te kuptonit vlerat e verteta

Sot ju me thoni i shkalluar
Sepse jeten s'e perçmoj
Si ju s'jam por prape une dua te jetoj

Ref...
Jam sot çmenduria e jetes qe flas
Ju shikoj teksa jeten e quani ju gracke
Syte ju shohin xhelozi e intriga pafund
Nen ze thoni i çmenduri per ju jam une

Rri ulur dhe shikoj teksa ju qeshni
Jo nuk ja vlen te flas me shume
Kur ju prape do me perqeshni

Te vertetat i merr era
Veç genjeshtrat ju terheqin
Ju thoni i çmenduri

Vuajtet pafund sepse jeta s'ju lejoi
Te donit veten
Te kuptonit vlerat e verteta

Sot ju me thoni i shkalluar
Sepse jeten s'e perçmoj
Si ju s'jam por prape une dua te jetoj

Ref...
Jam sot çmenduria e jetes qe flas
Ju shikoj teksa jeten e quani ju gracke
Syte ju shohin xhelozi e intriga pafund
Nen ze thoni i çmenduri per ju jam une

Dhe nese une vuaj
Te pakten di te qesh
Dhe kur shpirti shuhet
Te pakten di te qaj

E ne gjume ta njoh endrren
E besoj por s'jam i marre
Se ju endrrat qe jetoni
I harruat pa i pare

Ref...
Jam sot çmenduria e jetes qe flas
Ju shikoj teksa jeten e quani ju gracke
Syte ju shohin xhelozi e intriga pafund
Nen ze thoni i çmenduri per ju jam une

Buzeqeshni
Por nuk dini te qeshni perhere
Me perçmoni
Dhe s'kuptoni qe vuani ju vete

As miljonat
S'ju dhuruan ate qe une kam
Dhe uleras i lumtur
I çmendur nuk jam


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Sajmir Çili - I Çmendur Nuk Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Çmendur Nuk Jam".
3. Video është e këngës "I Çmendur Nuk Jam", por nuk këndohet nga Sajmir Çili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sajmir Çili:


Komente 0