Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - E Kam Ni Dert Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E kam ni dert ce se kak kush
plag e zjarr zemra mu mush (2x)

moj e pa shpirt arshike
pa lamtumir moj me ike (2x)

II
bylbyli ne deg s'pushon
zemren time ma helmon (2x)

moj e pa shpirt arshike
pa lamtumir moj me ike (2x)

III
per ju kam nje amanet
mos ju raft ju cka me ka gjet (2x)

moj e pa shpirt arshike
pa lamtumir moj me ike (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Bekteshi & Ramize Caka - E Kam Ni Dert
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Ni Dert".
3. Video është e këngës "E Kam Ni Dert", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0