Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Me Katare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


behesh sikur nuk me njeh
e mu lidhje ma nuk ke
emrin ma paske harru
doren tjeter ke shtrengu

REF
moj mekatare cka po don
nu mka???????? ce ta mban
e kam nje zemer si kam dy
edhe at ma morre ti (2x)

II
ne gisht unazen e mban
buzqesh kur me kalon pran
nuk je ajo ce t'kam njoft
per ty tash esht tjeter bot

REF
moj mekatare cka po don
nu mka???????? ce ta mban
e kam nje zemer si kam dy
edhe at ma morre ti (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Bekteshi & Ramize Caka - Me Katare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Katare".
3. Video është e këngës "Me Katare", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0