Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Kam Gaguar Shum Qe Nuk Te Besova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kam gabuar shum qe nuk te besova dhe qe shpinen ta kam kthytani dite per dite po e mallkoj veten qe te humba ty qe te humba ty.

Pran teje nuk jam sme flet e ste flas por qe die qe zemra veq ty te ka dashtprane teje nuk jam dhe ndihem shum keq qe ndjenjat e mia kurr nuk i morre vesh.

Kam gabuar shum qe ika prej teje si pata fuqi nuk e di as vet ste degjova ty por fjalet e kqijatani mbata vet tani mbeta vet.
REF;
Prane teje nuk jam sme flet e nuk te flaspor die qe zemra veq ty te ka dashtprane teje nuk jam dhe ndihem shum keq qe ndjenjat e mia kurr nuk i morre vesh(2x)


Ky tekst u dërgua nga Rilind


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Bekteshi & Ramize Caka - Kam Gaguar Shum Qe Nuk Te Besova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Gaguar Shum Qe Nuk Te Besova".
3. Video është e këngës "Kam Gaguar Shum Qe Nuk Te Besova", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0