Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Vitet Rinore Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


i kujtoj vitet rinore
kur me digjej zemra prore
nuk kalonte asnje dite
ce ste doja me gjith shpirt

ce ste doja me gjith shpirt

nuk kalonte asnje dite
ce ste doja me gjith shpirt

ce ste doja me gjith shpirt

pa nje shkak ike nga une
edhe pse te doja shume
e mallkoj at toke te vjeter
kur dikur te desha teper

kur dikur te desha teper

e mallkoj at toke te vjeter
kur dikur te desha teper

kur dikur te desha teper

REF:
jeta vazhdon perseri
por pa shpres dhe dashuri
vetem ty te kam dashuru
e ti me duket me ke harru
tash te shoh po ti s´me flet
per cdo dit nga pak me vret
pa qellim a me qellim
ti e vrave shpirtin tim

II
asgje sesht sikur me pare
zemra po me digjet zjarr
si te jem me tjetrin tash
kur te gjitha ty ti dhash

kur te gjitha ty ti dhash

si te jem me tjetrin tash
kur te gjitha ty ti dhash

kur te gjitha ty ti dhash

un te pres por ti nuk vjen
emrin ma nuk ma permend
cka me mbet kujtim nga ti
vec kta lot ny syte mi

vec kta lot ny syte mi

cka me mbet kujtim nga ti
vec kta lot ny syte mi

vec kta lot ny syte mi

REF:
jeta vazhdon perseri
por pa shpres dhe dashuri
vetem ty te kam dashuru
e ti me duket me ke harru
tash te shoh po ti s´me flet
per cdo dit nga pak me vret
pa qellim a me qellim
ti e vrave shpirtin tim (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Bekteshi & Ramize Caka - Vitet Rinore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vitet Rinore".
3. Video është e këngës "Vitet Rinore", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0