Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi - Tregoje Veten Zemër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Vetëm un dhe ti
nuk u bëm rehat.
Ja nuk po na dal
ja spo këmi fat

Duhemi më shpirt
e ketë se kem pranu.
As nuk po ta thëm,
as nuk po ma thu.

2x
Hajde zemër
e tregoje vetën.
S'bohet nami
më ma than t'verteten.
Hajde zemër
n'shoma një here zyrin.
O krejt po knaqen
unë e ti po kqyrim.

Hajt se bohet mirë
vetës ja bejm rrafsh.
Vitet po kalojn
e nuk jemi bashk.

Duhemi më shpirt
e ketë se kem pranu.
As nuk po ta thëm,
as nuk po ma thu.

4x
Hajde zemër
e tregoje vetën.
S'bohet nami
më ma than t'verteten.
Hajde zemër
n'shoma një here zyrin.
O krejt po knaqen
unë e ti po kqyrim.


Ky tekst u dërgua nga A.M.

Sala Bekteshi - Tregoje Veten Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tregoje Veten Zemër".
3. Video është e këngës "Tregoje Veten Zemër", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0