Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi - Ditelindje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Per ditelindjen tande
Çka po don o djali jem
Zemra e nje nane
Për evlad kurr keq se len

Shume urime shpirt
Me fat djali jem
Ti je pika ime e dobët
Gjaku i zemres tem

Shume urime shpirt
T’lumtur du me te pa
Nje buzeqeshje ne ftyren tande
Vlen sa kjo dynja

Me e mira dhuratë
Ishe kur me linde ti
Jo nuk krahasohet
Me asgje kjo dashuri
Me asgje kjo dashuri

Shume urime shpirt
Me fat djali jem
Ti je pika ime e dobët
Gjaku i zemres tem

Shume urime shpirt
T’lumtur du me te pa
Nje buzeqeshje ne ftyren tande
Vlen sa kjo dynja.


Sala Bekteshi - Ditelindje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditelindje".
3. Video është e këngës "Ditelindje", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0