Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ja Si Duket Samanta Në Një Portret Të Vizatuar!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3
[16-11-2015]
Këngëtarja Samanta Karavella shquhet për bukurinë e saj e cila e karakterizuar që kur ishte fëmijë, e ndërsa vazhdon edhe sot të jetë njëra ndër këngëtaret më të bukura të skenës.

Së fundmi ajo është duke u pregaditur që të publikojë edhe videoprojektin e saj më të ri "Asnjo si unë" të cilit para pak ditësh ia ka publikuar edhe trailerin.

Megjithatë derisa të publikojë klipin, ajo po e shfrytëzon kohën që të jetë pranë fansave të saj nëpërmes rrjeteve sociale.

Së fundmi Samanta përmes Instagramit ka bërë të ditur se ka marrë një dhuratë shumë të veçatë nga një vajzë e talentuar e cila është edhe ndjekse e saj në Instagram.

Fansja e Samantës i ka dhuruar asaj një portret të cilin e ka pikturuar vetë dhe Samanta e ka pëlqyer shumë atë. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet