Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta Karavella - Larg  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Muzika & Teksti:

Kledi Bahiti

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Komente

Asnjë Koment

07/06/2012

2012-06-06T23:00:00+00:00

Pa ty po zgjohem
Koha shpejt ndaloi
E nese trishtohem
Kujtimet po me vrasin kur mendoj
Sa shume arsye
U kthyen ne nje dite qe me nuk vjen
Te kem prane meje
Do mbetet vec nje enderr
Pa perse

Dhe nje moment ta fal
Kohen per ne do ndal
Vetem te jem aty
Gjithmone me ty
E ndjej se me do

Dhe nje moment ta fal
Kohen per ne do ndal
Vetem te jem aty
Gjithmone me ty
Sdo dorezohem dot

E di do zgjohem
Koha sdo ndaloi
Dhe do trishtohem
Me kujtimet qe me vrane jetoj
Sa shume arsye
U kthyen ne nje dite qe me nuk vjen
Te kem prane meje
Do mbetet vec nje enderr
Pa perse

Dhe nje moment ta fal....


Ky tekst u dërgua nga Hiteshqiphd
Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet