A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Samanta - Si Ai


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  190

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/10/2016

2016-10-22T16:00:08Vetem ty po du me t'pa se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ki marr ti zemren tem (X2)

Umm tell me tell me ya luv it
Si ti nuk o' asnjoni yeah
Po don me ma ni zonin
Spo mun me prit sekondin
Im goin' down im goin' down
Ki me ma fal ki me ma fal yeah
Dhe nese boj gabim un skam me u nal
Se e di qe edhe ai yeah po ndjen per mu dicka yeah

I got somethin' for ya
I got somethin' for ya
Se veq per to ma nin
Se veq per mu ja nin
Jena bo bashk per me kon ye

I got somethin' for ya
I got somethin' for ya
Po du me ndodh tonight
Spo du me prit ma gjat
Jena bo bashk per me kon ye

Umm tell me tell me ya luv it (X2)

Vetem ty po du me t'pa se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ki marr ti zemren tem (X2)

Spo du me t pa ty larg afer ti majem
Se veq ti munesh me mi shpejtu rrahjet
Se qysh pom bon mu ni
I cant deny it i wanna try it (X2)

Im goin' down im goin' down yeahh (X2)

Vetem ty po du me t'pa se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ki marr ti zemren tem (X2)

Umm tell me tell me ya luv it
tell me tell me ya love it
Be my love love loved


Ky tekst u dërgua nga  xheisarafrisku1Kartolina (1)

2018-05-28 15:18:38
Vetem ty po du me tpa
Se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ke marr
Ti zemren
Tem

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019