A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sami Pacolli
Not Yet Rated

Music genres: Folk Ballads

Sami Pacolli is a popular singer. Më datë 19 Shtator 2016, Sami Pacolli publikon videoklipin "Nje Kujtim".

Më datë 5 Shkurt 2018, Sami Pacolli publikon videoklipin "Ma Kthe Dashnin".

Më datë 10 Janar 2019, Sami Pacolli publikon videoklipin "Një Dashni". Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

Më datë 9 Prill 2019, Sami Pacolli publikon videoklipin "Emri Yt".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019