Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sanije Behrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Sanije Behrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 13 Prill 2016, Sanije Behrami publikon videoklipin "Si Nusja, Si Vjehrra". Më datë 30 Tetor 2016, Sanije Behrami publikon videoklipin "Vellau I Motres". Më datë 30 Tetor 2019, Sanije Behrami publikon videoklipin "Dite E Madhe Sa Gezim". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Beni Baksi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elida Daci-Gashi

Alorja Senko

Valbona Sherifi

Albina Bekteshi

Dionita Islamaj

Edona Hajdini

Shpresa Jetullahu

Hana Zogaj

Vanesa Nimanaj

Ezo Menic

Tags: Sanije Behrami, Sanije Berhami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet