Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sanka - Afrohu Vetëm Sonte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/10/2014

2014-10-24T21:40:49+00:00

Këngë e albumit:

"Me Mysafirë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Afrohu Vetëm Sonte" kënduar nga Sanka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet