Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sant & Marly - DMPL Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Its Sant & Marly in da place Yeah we doin it mad dag Late dance when she walks in, She gotta break it down girl, every boundary I work for no country, And i be spinnin all my money in da laundry

[Sant:]
Bir ty ta kam palu at femen Pe shoh qe pe man si ni grammy Ama dyt nuk boni asni sen bro Mvjen me kesh kur po ju shoh bro Seni im prej kohesh o ka dhez homie Emrin tem prej kohesh e ke ni homie Ekipa e kjart, Ca po menoni? Kongt e juja dopta per me kcy Naplonin

[Marly:]
Biri do bita kejt ti thej po po ti thej dag, Kejt fjalt e juja sikur jointa po i ngrej bro Mo tmirat dhipa kalojn vetem ktej ka ne bro Me hi en tripat tonat Duhet Me Pas LeBo Yep duhet me pas LeBo Nuk, duhesh me pas label Me hy en trip, Duhesh Me Pas Lebo Duhesh me Pas Lebo

[Marly:]
Late dance when she walks in, She gotta break it down girl, every boundary I work for no country, And i be spinnin all my money in da laundry

[Sant:]
Po dhezet biti dhe spliffi Permenet vec emri direkt po prishet dhe dhipi Yes yes une jom qaj tipi Sa kontakte po lypin po mdoket vetja Brad Pitti Angeline dridhe si me kon machine Ty po tthirrin ID e mu Fjalkalim Ne portale po flitet perflitet Gmaj7Team Muneni me na pa si inspirim

[Marly:]
Paret cek, stack, keep flowin Nuk em njek vet, you know me Ngelen tu gjujt lek, they know me Mo tkjart en port se vet BUFFONI
[Hold up hold up call me Marly da shotta my team is gone crazy i bet you cant stop em']

[Marly x2:]
Late dance when she walks in, She gotta break it down girl, every boundary I work for no country, And i be spinnin all my money in da laundry
Sant & Marly
Publikimi: 26/03/2017


Sant & Marly - DMPL
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "DMPL".
3. Video është e këngës "DMPL", por nuk këndohet nga Sant & Marly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sant:


Komente 0