A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sara Balliu

Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  5
Sara Balliu is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Margharita Stoja

Pranvera Fusha

Teuta Osmani

Gjenifer Drizi

Aulona Pollomi

Lindita Doda

Zamira Korançe

Tomka Tanuçi Cullufe

Lebibe Zogiani

Tina Jortimela


Tags: Sara Balliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019