Sara Bulku
Sara Bulku
Sara Bulku
  • Vendlindja:
  •  Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Ditëlindja:
  • 22 Nentor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Sara Bulku është këngëtare. Në vitin 2013, Sara Bulku merr pjesë në X Factor Albania 3.

Më datë 18 Dhjetor 2015, Sara Bulku publikon videoklipin "Hello".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0