A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sara Keqa
  • Origin:
  • Mitrovicë 
  • Age:
  • 13
  • Birthday:
  • 21 February 2006
  • Zodiac sign:
  • ♓ Peshqit
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Sara Keqa is a young writer. Ka filluar te shkruaj poezi që e vogël, por ne vitin 2015 e shkruajti poezin e pare dy strofeshe
me titullin "Nena ime", pasatj pa ndalur vazhdoi te shkruante poezi te ndryshme.

» Edit Bio »

» Poems »

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019