A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Babi Im I Dashur

Babi im i dashur,
Ty te mbaj ne shpirt,
Kur jam afer teje,
Syte e mije leshojne drite,
Mimika jote e fytyres,
Eshte ne trurin tim,
Kur zgjohem ne mengjes,
Zgjohem me plot gezim.

- poem written by Sara Keqa


- Submitted by Sara Keqa -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019