A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Personazhe Të Njohur

Legjendari Adem Jashari

Heroi yne i dashur,
Sa shume qe luftove,
Per Kosoven e shtrenjte,
Sa shume sakrifikove.

Flijove familjen,
Per nje popull te tere,
Fytyra jote e embel,
Mes nesh do jete gjithmone.

- poem written by Sara Keqa


- Submitted by Sara Keqa -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4





Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019