A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Saranda Krasniqi - Shiqiri Makshana


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

(0) 🆕

14/07/2015

2015-07-14T17:28:53

Muzika & Orkestrimi:

Burim Krasniqi

Teksti:

Agim GashiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shiqiri Makshana" kënduar nga Saranda Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Saranda Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstinteksteshqip.com © 2007 - 2018