A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sardi - Dy Ne Njo


Nuk ka akoma asnjë votë


15/07/2017

2017-07-15T16:00:02

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Sardi Strugaj


Dita nis ma mir kur bashk e mrrim
Gonna wind up taking off now
Nji tjeter bot osht ajo ca ne dim
Gonna wind up high, morning purple lean

Pse ti krejt po msillesh crazy girl
Kur Ti e di je my amazing girl
Ur Gonna wind up going crazy girl

Kam harru ca kam bo mrom
Vec e di me ty jom kon
Hajde zemer ca po don tregom
Apo don
Tjeter dimension

Un e ajo jena dy ne njo dy ne njo
E dhezim dhe the next one
Un e ajo jena dy ne njo dy ne njo
Me ty koha s'egziston
Un e ajo jena dy ne njo dy ne njo
This feeling is a amazing
Un e ajo jena dy ne njo dy ne njo
Got another one its blazing

Pse ti krejt po msillesh crazy girl
Kur Ti e di je my amazing girl
Syt te ti i kam po ti nuk ke vemendje
Boten tone hajde ma kallzo

Edhe nuk e di se ca ke
Edhe nuk e di se ca le
Vec per veti mos mendo se me mu neser mo nuk je
Edhe nuk e di se ca ke
Edhe nuk e di se ca le
Mos harro sa her merzitesh prap me tym ti don mu deh

Kam harru ca kam bo mrom
Vec e di me ty jom kon
Hajde zemer ca po don tregom
Apo don
Tjeter dimension

Un e ajo jena dy ne njo dy ne njo
E dhezim dhe the next one
Un e ajo jena dy ne njo dy ne njo
Me ty koha s'egziston
Un e ajo jena dy ne njo dy ne njo
This feeling is a amazing
Un e ajo jena dy ne njo dy ne njo
Got another one its blazing

teksteshqip.com © 2007 - 2018