Më mbaj mend (për 1 muaj)


Savanna - Boll

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll".
3. Video është e këngës "Boll", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Savanna - Boll  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

22/10/2019

2019-10-22T18:21:32+00:00Pse pom vet ae kom gjet ma mir
Un ma mir nuk kam kerkuar
Pse pom vet aekom pas tveshtir
Kur nga ti jam larguar
Pse pom vet ae man men?
Pse trazon plagen qe dhemb
Pse pom shtin tash met than
Kurr ma keq un nuk jam kan

Ref:2X
Boll,o boll,boll u bo me rrena
Lere sonte let flet zemra
Sod e ke shansin e dyt
Me u shpetu a me u permbyt

Pse po thu eshte rastesi
Pse ne sod u takuam
Pse spo thu eshte dashuri
Zoti lutjet mi ka degjuar
Shum kam dasht met thirr met pa
Po inati nuk me la
Tash me ty spo ngihen syt
Ne takimin ton te dyt

Ref:2X
Boll,o boll,boll u bo me rrena
Lere sonte let flet zemra
Sod e ke shansin e dyt
Me u shpetu a me u permbyt


Ky tekst u dërgua nga Inda
Më Shumë Këngë Nga Savanna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet